- Hoşgeldiniz

Rehber-turk.net Türkiyenin öncü firma rehberi

evdeis.infologo

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

FİRMALARDAN HABERLER

2012 Zemin Fuarı Gaziantep

Ana Sayfa » Fuarlar » 2012 Zemin Fuarı Gaziantep

2012 Zemin Fuarı Gaziantep

2012 Zemin Fuarı Gaziantep Ortadoğu Fuar Merkezi’nde düzenlenecek. Gaziantep Ortadoğu Fuar Merkezi, Gaziantep’in dünyaya açılan bir penceresi olmakla beraber, alternatif ulaşım yollarına sahiptir.

Şehir merkezine 20 km, karayolu ulaşımında merkez otogarına 6 km, diğer ülkelerden ve Türkiye’nin diğer illerinden hava yoluyla ulaşım için havaalanına 25 km mesafede olan, Anadolu’nun en büyük ve modern fuar merkezidir.

2012 Zemin Fuarı’nın Avantajları

2012 Zemin Fuarı’nın düzenlendiği tarihler, piyasanın canlandığı, alışverişlerin başladığı bir zaman dilimine rastlamaktadır. Fuarın Gaziantep Ortadoğu Fuar Merkezi’nde düzenleniyor olması,

Türkiye’nin yanısıra Ortadoğu ülkelerinden de nitelikli ziyaretçilerin fuara katılımlarını arttıracaktır.

Tam bir uzmanlık fuarı olarak düzenlenen 2012 Zemin Fuarı, yalnızca zemin malzemeleri konusunda bir malzeme arayışı içinde olan, profesyonellerin ve nitelikli tüketicilerin ziyaret edecekleri bir fuar olacaktır.

2012 Zemin Fuarı’na Kimler Katılacak?

Masif parke, laminat parke, lamine parke, mantar parke, parke cilası, parke süpürgeliği, laminat parke şiltesi, PVC, linoleum, seramik, granit, mermer, eskitilmiş taş, kompoze taş, halı elyafı, duvardan duvara halı, parça halı, el dokuma halı, kilim, akrilik, poliüretan, epoxy, kauçuk, yükseltilmiş zemin, zemin kimyasalları, zemin temizlik-bakım-koruma ürün ve gereçleri, zemin aksesuarları ve zeminle ilgili dünyanın en kaliteli ürünlerinin yerli, yabancı üreticileri, satıcıları, uygulamacıları bu fuara katılacak.

Zemin Fuarı’nı Kimler Ziyaret Edecek?
2012 Zemin Fuarı’nı mimarlar, mühendisler, dekoratörler, inşaat firması yöneticileri; fabrikaların, iş merkezlerinin, alışveriş merkezlerinin, otellerin, hastanelerin, eğitim kurumlarının ve askeri tesislerin satın alma yöneticileri ile nitelikli tüketiciler ziyaret edecekler.

2012 Zemin Fuarı Etkinlikleri

2012 Zemin Fuarı’nın ikinci günü Cuma günü akşamı, fuar katılımcı firmalarına yönelik bir kokteyl düzenlenecektir. Böylelikle birbirleriyle alışveriş yapma imkanı olan katılımcı firmaların bir araya gelmeleri sağlanacaktır. Fuar süresince her gün değişik zemin kaplama malzemeleri konusunda düzenlenecek paneller ve demolarla zemin kaplama malzemeleri üzerine bilginin arttırılması sağlanacaktır. Katılımcı firmaların fuar çerçevesinde düzenledikleri özel ürün tanıtım toplantıları ile fuarda canlılık olacaktır.

DAVETİYE İÇİN AŞAĞIDAKİ SİTEYE UĞRAYIN

http://www.zeminfuari.com/

25 Ocak 2012 tarihinde eklenmiş ve kez okunmuş.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
Rehber-turk.net