- Hoşgeldiniz

Rehber-turk.net Türkiyenin öncü firma rehberi

evdeis.infologo

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

Atabey Beton Makinaları

Adres : Saray Mahallesi Keresteciler Sanayi Sitesi 4. Cad. No: 39 Kazan/ANKARA

Telefon : 90 312 441 11 33

E-Posta : info@atabeymakina.com

Atabey Beton Makinaları

Şehirlerin yapılaşmasında ve çağdaş kentlerin oluşturulmasında büyük önem taşıyan inşaat yapıları örneğin; sitelerden uydu kentlere, HES yatırımlarından yol sanat yapılarına, köprülerden tünellere kadar tüm projelerin temel gereksinimi betondur.

Betonun hazırlanmasından sevk edilmesine ve kalıba serilmesine kadar olan süreçte kalitenin korunması için birçok ekipman kullanılmaktadır ve beton kalitesinin bozulmadan kalıba serilmesi deprem coğrafyasında olan ülkemiz için son derece önemli bir konudur.

Atabey Beton Makinaları bu gereksinimden yola çıkarak Beton Pompaları ve Hidrolik Beton Dağıtıcılarının imalatı, kurulumu ve operasyonu üzerine faaliyet göstermektedir. Kentlerimizde sağlam binaların olması için onu yapacak firmaların da ekipman sorunu olmaması gerekir. Beton Pompaları ve Hidrolik Beton Dağıtıcılarına, proje genelinde ihtiyaç süresi az olduğundan kiralama, satın almaya göre daha çok tercih edilmektedir. Gerektiğinde kiralama hizmeti de sunan Atabey Beton Makinaları, firmalar için hem finansman hem de kalifiye eleman ihtiyacını ortadan kaldırmaya yardımcı olmaktadır.

Atabey Beton Makinaları San. Dış Tic. Ltd. Şti. kuzeyden güneye, doğudan batıya bir çok ülkede hizmet vermektedir. Bu projelerden aldığı referanslarla ve alanında inovatif fikirler ile pazarın talebine göre her geçen gün kendisini yenilemektedir.

Atabey Beton Makinaları Satış ve Kiralama Hizmetleri

Merkez Ofis & Fabrika

Saray Mahallesi Keresteciler Sanayi Sitesi 4. Cad. No: 39
Kazan/ANKARA

+ 90 312 441 11 33 / + 90 312 441 17 77

+ 90 312 441 58 88

info@atabeymakina.com

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
Rehber-turk.net