- Hoşgeldiniz

Rehber-turk.net Türkiyenin öncü firma rehberi

evdeis.infologo

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

CEYLAN MAKİNA MONTAJ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

Adres : Beylikdüzü, Birlik Sanayi Sitesi 2. Cad. No: 89 34900 Büyükçekmece - İSTANBUL

Telefon : (212) 875 17 20

E-Posta : ceylan@ceylanmakina.com.tr

CEYLAN MAKİNA MONTAJ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

Paketleme makineları ve malzeme sevk ekipmanlarına ek olarak, Ceylan Makina müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda özel paketleme sistemlerinin dizayn, imalat ve montajını yapmaktadır.

Dizayn ve Mühendislik
Ceylan Makina müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda yeni makina tasarımlarını, mevcut imalatların günümüz teknolojilerine uyarlamaları ve Ar-ge çalışmaları yapmaktadır.

İmalat
Ceylan Makina 3.000 m2 ‘lik kapalı sahası olan fabrikasında, her türlü modern üniversal ve CNC tezgahları ile imalat yapmaktadır. Ceylan Makina imalatlarında malzeme kalitesi, ölçü ve toleranslara büyük önem vermektedir. İmalatı biten ürünler, Ceylan Makina fabrikasında test edilir ve sevkıyata hazırlanır.

Montaj ve Devreye Alma
Ceylan Makina tarafından imal edilen ürünlerin montajı, Ceylan Makina Montaj ekiplerince yapılabilir. Müşteri talep ettiği takdirde, Ceylan Makina imal ettiği malzemelerin montajına yardımcı olması için Süpervizörlerini görevlendirir. Ceylan Makina’nın montaj esnasında tamamlanmamış hiç bir işi yoktur. Her koşulda işlerini çalışır teslim etmek Ceylan Makina’nın ana prensibidir.

Servis ve Yedek Parça
Ceylan Makina imal etmiş olduğu tüm ürünlerin her türlü yedek parçasını sağlamaktadır. Gerektiğinde, Ceylan Makina bakım ekiplerince makinaların bakım veya revizyonları yapılır.
Makinalar özel bir bakım gerektirirse, makina Ceylan Makina fabrikasına gönderilip, gerekli bakım yapılır.
Paketleme makinaları ve malzeme sevk ekipmanları dışında, Ceylan Makine müşteri ihtiyaçları doğrultusunda özel ekipman tasarımı da yapmaktadır.

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
Rehber-turk.net