- Hoşgeldiniz

Rehber-turk.net Türkiyenin öncü firma rehberi

evdeis.infologo

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

YM CUP KARTON BARDAK MAKİNELERİ

Adres : Orta Mah. İbrahim Ağa Cad. 2. Emintaş Sanayi Sitesi No:20 D:4 Bayrampaşa, İstanbul

Telefon : 0212 577 23 09

E-Posta : info@ymcup.com.tr

YMCUP Karton Bardak ve Gıda Kapları Makineleri

YMCUP 2012 yılında Karton Bardak ve Gıda Kapları Makineleri üretimine başlamıştır. Kuruluşundan itibaren, profesyonel kadrosuyla dünya ekonomisinin gelişen dinamiklerine uygun, etkin ve çağdaş anlayışla doğru zamanda, doğru yerde ve doğru fiyatla kaliteli ürün ve hizmeti müşterilerine sunmayı ilke edinmiştir.

Ürün yelpazesini günden güne genişleten YMCUP, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek insan sağlığına ve çevreye duyarlı ürünler üretmenin mutluluğuyla, yatırımlarına hızla devam etmektedir.

YMCUP’ın kaliteye verdiği önem, hammadde seçimi ile başlar ve üretimden ürünün müşteriye ulaştırılmasına kadar tüm süreçleri kapsar. Yüksek kalite anlayışı içerisinde titizlikle yürütülen bu çalışmalar ; ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi, sertifikaları ile onaylanmış bulunmaktadır.

Yenilikçiliği, sürdürülebilir başarının temel anahtarı olarak gören YMCUP, bu bilinçle her yeni günü, yeni bir bakış açısıyla değerlendirmekte ve inovasyon faaliyetlerine önem vermektedir.

YMCUP, başarılı geleceğin temelini oluşturan kalite odaklı yönetim anlayışı, insana ve çevreye duyarlı yaklaşımı, sürdürülebilir başarıya verdiği önem ve yenilikçi faaliyetleri ile uzun vadeli değer yaratmaya devam edecektir.

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
Rehber-turk.net