- Hoşgeldiniz

Rehber-turk.net Türkiyenin öncü firma rehberi

evdeis.infologo

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

ZAMBAK KAGIT Kağıt Bardak Makinaları

Adres : Akçaburgaz Mahallesi Haliç Yapı Kooperatifi 125 Sk. (3120. Sk) No.5 Kıraç Esenyurt/İstanbul, 34522 TR

Telefon : +90 212 671 35 91

E-Posta : info@zambakkagit.com.tr

ZAMBAK KAGIT Kağıt Bardak Makinaları

ZAMBAK KAĞIT San. ve Tic. Ltd. Şti.; temizlik kağıtları, kağıt bardak imalatı ve köpük tabak imalatındaki üretici firmalara, altyapı danışmanlığı ve kağıt makinaları tedariki konularında hizmet verebilmek için, 2003 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren, müşterilerine en doğru çözümleri sunabilmek için, bu sektörlerde önde gelen uluslararası birçok firma ile işbirliğine gitmiştir.

Yapmış olduğu uluslararası projeler ve çalışmalar ile kısa sürede, sektörde hak ettiği yeri ve güvenirliği kazanmıştır. ZAMBAK KAĞIT, hem yurtiçindeki hem de yurtdışındaki projelerde gösterdiği performans sonucu, pek çok firmanın Türkiye, Kıbrıs, Doğu Avrupa ülkeleri, Rusya ve Türki Cumhuriyet’leri kapsayan bölgelerde, distribütörü olmaya hak kazanmıştır. 2010 yılından itibaren de, kendi markası ile müşteri ihtiyaçlarına özel olarak İtalyan ve Güney Kore teknolojisi ile tasarlattırdığı makineleri, kendi kalite standartlarında ve denetimi altında ürettirmektedir.

ZAMBAK KAĞIT markası için çalışılan atölyeler, ISO 9001:2000 ve CE (Avrupa Standartlarına Uygunluk) standartlarına sahip, yüksek kalite standartlarında makine üretimi yapan, 600 ve üzeri çalışanlı ekipler ile, 20.000m2 ila 40.000 m2 kapalı alan üzerine kurulmuş teknolojik tesislerdir. Firmanın ürettirdiği makineler patentli olup, makineler tasarım ve üretim verimliliği konularında birçok ödüle sahiptir. Bu firmalar dünya üzerinde bilinen, çok sayıda üretici firmaya üstün kalitede makineler sağlamıştır.

Temizlik kağıdı sektöründeki referanslarımız arasında Kimberly Clark, APP, … gibi sektörün önde gelen firmalarının yanısıra, her ölçekte birçok firma bulunmaktadır. Türkiye’deki referanslarımızdan bazıları:Viking Kağıt ve Selülöz A.Ş, Parteks A.Ş, Adnan A.Ş, AR Kağıt, Yöntem Gıda, Marmaris Kağıt (Bozatlı Kağıt), Mavi Beyaz, Forsa Kağıt, Toros Kağıt, Altun Kağıt, Serkan Kağıt, Hünkar Promosyon, Özgür Kağıt, Meytaş, Yalçın Kağıt, Ninova Kağıt, vs…

Bölge ülkelerdeki diğer bazı referanslarımız: Azerbeycan: Arsenal Group, Metropolitan MMC, Azersun Holding, Ulusoy LLC; Ukranya: Mirus Company, Selux, S.I. Group Cooperation, Laboratory of Cleanliness Ltd.; Almanya: Clean FIX, Mardini Warenhandel GmbH; Fas: Aevea Plus Sarl, Gürcistan: Zurab Tatishvili, Rusya, Libya: Alekhella Co. Foods Importing, Bulgaristan: Balkan 2006 Ltd, ve diğer müşterilerimiz…

ZAMBAK KAĞIT, işbirliklerinden almış olduğu destekle, temizlik kağıtları, kağıt bardak imalatı, PS köpük tabak imalatı, ambalaj ve plastik sektöründeki değerli müşterilerine, anahtar teslim, yenilikçi, kalite ve üretkenliği artıran çözümler sunmaktadır. Müşterilerinin ihtiyaçlarına göre makine üretimi, altyapı tasarımları yapan ve uygulayan ZAMBAK KAĞIT, vermiş olduğu satış sonrası servis ile de müşterilerini satış sonrasında da yanlız bırakmamaktadır. Ayrıca müşterilerine, gerekli operasyonel eğitimler vererek, bilgili ve profesyonel kadrolarını kurmalarına da yardımcı olur.

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
Rehber-turk.net